Lokalizacja - Midtown Hostel Gdańsk

 

Adres Hostelu

Podwale Staromiejskie 105/106 lok.1, 80-844 Gdańsk

Z Dworca PKP/PKS

Znajdź główne przejście podziemne pod dworcem Głównym prowadzące na drugą stronę Podwala Grodzkiego i idź w stronę centrum miasta. Na końcu tunelu (przy Empiku) skręć w prawo i wejdź po schodach na poziom ulicy. Skręć w lewo, a następnie skręć w drugą ulicę w prawo (ul. Korzenna). Po około trzech minutach przejdziesz przez mały mostek z kłódkami. Zaraz za mostem skręć w lewo (w ul. Na Piaskach), a następnie skręć w pierwszą w prawo – zobaczysz już kierunkowskaz naszego hostelu (ul. Młyńska). W głębi podwórka zobaczysz podświetlany szyld naszego hostelu. Dotarłeś do celu!

Z Lotniska w Gdańsku

W dzień: Do Centrum w ciągu dnia dojedziesz autobusem nr 210. Musisz wysiąść przy dworcu kolejowym Gdańsk Główny. Następnie postępuj wobec instrukcji „Z dworca PKP/PKS”. W nocy: Jeżeli przylatujesz do Gdańska w nocy, musisz wsiąść w autobus nocny N3 w kierunku Dworca Głównego. Ostatni przystanek jest koło Cinema City (przeciwna strona ulicy od Dworca PKP). Idź wzdłuż ulicy Karmelickiej (po prawej stronie mijasz Cinema City, a po lewej schody do przejścia podziemnego). Skręć w drugą ulicę w prawo (ul. Korzenna). Po około trzech minutach przejdziesz przez mały mostek z kłódkami. Zaraz za mostem skręć w lewo (w ul. Na Piaskach), a następnie skręć w pierwszą w prawo – zobaczysz już kierunkowskaz naszego hostelu (ul. Młyńska). W głębi podwórka zobaczysz podświetlany szyld naszego hostelu. Dotarłeś do celu!

Przyjazd TAXI

Jeżeli chcesz, możemy zorganizować dla Ciebie transfer z lotniska do hostelu. Nasz kierowca będzie czekał na hali przylotów trzymając kartkę z Twoim nazwiskiem. Transfer kosztuje 60 zł w ciągu dnia (6:00-22:00) i 70 zł w nocy. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas, a my się już wszystkim zajmiemy.
 
WYDRUKUJ SZCZEGÓŁOWĄ MAPĘ
Www: WEB360 Foto: Alka Murat Video: Tristudio #
Chat online Midtown Hostel Napisz do nas... Wyślij